Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Kuchnia to serce Twojego domu. Tutaj nie tylko gotujesz ale również spędzasz czas z rodziną. To miejsce, w którym troszczysz się o relacje z najbliższymi Ci osobami. Dlatego też niezwykle istotne jest zagospodarowanie kuchennej przestrzeni tak, by każdy czuł się w niej swobodnie. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz gotowe zestawy kuchenne, które zapewnią Twojej kuchni funkcjonalność, a wszystkie niezbędne Ci przedmioty znajdą się w zasięgu twojej ręki. W skład zestawów wchodzą między innymi: szafka pod zlewozmywak, szafka pod zabudowę piekarnika i płyty ceramicznej, szafki stojące i wiszące o różnych rozmiarach oraz szafka okapowa.

Aktywne filtry

Meble z serii Jamajka
1 319,00 zł
Oryginalny zestaw mebli kuchennych Jamajka, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i wygodą użytkowania. Komplet składa się z czterech szafek górnych, wśród których jest szafka okapowa i trzech dolnych - dwóch wyposażonych w blaty i szuflady i jednej zlewozmywakowej.
Meble z serii Rio
1 479,00 zł
Komplet mebli kuchennych z serii Rio, składający się z czterech szafek górnych, w tym jednej okapowej i trzech szafek stojących - dwóch wyposażonych w blaty kuchenne i jednej zlewozmywakowej. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - matowej i błyszczącej.

Meble z serii Tiffany - zestaw 260
1 849,00 zł
Elegancki komplet mebli z serii Tiffany, który cechuje się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wszystkie szafki i szuflady w zestawie wyposażone są w cichy domyk. W skład tego zestawu wchodzą cztery szafki górne, w tym okapowa i cztery szafki dolne, wśród których jest szafka zlewozmywakowa.
Meble z serii Tiffany - zestaw 220
1 289,00 zł
Komplet mebli kuchennych z serii Tiffany, cechujący się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wszystkie szafki i szuflady wyposażone zostały w cichy domyk. W skład zestawu wchodzą cztery szafki górne, w tym jedna okapowa i trzy szafki dolne, wśród których jest szafka zlewozmywakowa.
Meble z serii Tiffany - zestaw 200
1 409,00 zł
Zestaw mebli serii Tiffany, cechujący się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wszystkie szafki i szuflady wyposażone są w system cichego domyku. W skład tego eleganckiego zestawu wchodzą trzy szafki górne, w tym okapowa i trzy szafki dolnego, wśród których jest szafka zlewozmywakowa.

Meble z serii Tiffany - zestaw 240
1 389,00 zł
Komplet mebli kuchennych serii Tiffany, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i elegancją, zachowując przy tym jednocześnie funkcjonalność i wygodę użytkowania. Wszystkie szafki i szuflady wyposażone są w cichy domyk. W skład zestawu wchodzą trzy szafki dole, w tym zlewozmywakowa i cztery szafki wiszące, wśród których jest szafka okapowa.
Meble z serii Tiffany - zestaw 180
969,00 zł
Zestaw mebli kuchennych z serii Tiffany, które charakteryzuje elegancja i wysoka jakość wykonania, połączona z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Każda szafka i szuflada wyposażona jest w cichy domyk. W skład zestawu wchodzą dwie szafki stojące, w tym zlewozmywakowa oraz trzy szafki wiszące, wśród których jest szafka okapowa.
Zestaw mebli kuchennych Viza Plus
1 119,00 zł
Komplet mebli kuchennych Viza Plus, składający się z pięciu elementów: dwóch szafek stojących i trzech wiszących. Zestaw mebli pozwala w pełni umeblować kuchnię, a dostępna kolorystyka umożliwi dobranie odpowiedniej barwy mebli do własnych preferencji.
Meble kuchenne Polo - zestaw 3
1 629,00 zł
Zestaw mebli kuchennych serii Polo, który składa się z czterech szafek wiszących, w tym jednej okapowej i trzech szafek stojących - dwóch wyposażonych w blaty kuchenne i jednej zlewozmywakowej. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych.
Meble kuchenne Polo - zestaw 2
1 699,00 zł
Komplet mebli serii Polo, który składa się z trzech szafek wiszących i trzech stojących - dwóch wyposażonych w blaty kuchenne i jednej zlewozmywakowej. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów zestawu: krzesła A i stołu kuchennego. Wszystkie meble dostępne są w czterech różnych wariantach kolorystycznych.
Meble kuchenne Polo - zestaw 1
1 499,00 zł
Komplet mebli kuchennych z serii Polo, w skład którego wchodzą cztery szafki wiszące, w tym jedna okapowa i trzy szafki stojące - dwie wyposażone w blaty i jedną zlewozmywakową. Za dodatkową dopłatą zamówić można kolejne elementy zestawu: stół kuchenny i krzesło A. Komplet pozwala w pełni umeblować kuchnię, a szeroki wybór kolorów sprawia, iż każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Meble kuchenne Milo - zestaw 2
1 599,00 zł
Zestaw mebli kuchennych z serii Milo. W skład zestawu wchodzą trzy szafki wiszące i trzy szafki stojące - dwie wyposażone w blaty i jedną zlewozmywakową. Za dopłatą zamówić można dodatkowe elementy: stół kuchenny i krzesło A. Komplet umożliwia pełne umeblowanie kuchni, a dostępna kolorystyka pozwoli dostosować barwę mebli do swoich preferencji.