Każda kobieta pragnie być piękna i zadbana, jednak w celu przeprowadzenia różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych potrzebuje do tego odpowiedniego i komfortowego miejsca. Która z nas, nowoczesnych kobiet, jako dziewczynka nie marzyła o klasycznej toaletce, nadającej luksusowego charakteru sypialni? Wymarzony mebel znów powraca do mody, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na montaż w niemal każdej sypialni. Ustawienie jej w odpowiednio oświetlonym miejscu, pozwala na dokładne i staranne nałożenie makijażu, maseczki czy innych kosmetyków pielęgnacyjnych. Toaletka jest również dobrą alternatywą dla przechowywania kosmetyków, które w łazience narażone są na niepożądane działanie wilgoci czy sztucznego światła. Tradycyjna toaletka to element składający się z lusterka, szafki i pufy. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz każdy z tych elementów, który pozwoli stworzyć wymarzony zestaw. Każda miłośniczka nowoczesnego designu znajdzie coś dla siebie. Ponadto w kategorii „toaletki”, znajdziesz lustra, składane zestawy mebli oraz szafki łazienkowe z lustrem.

Aktywne filtry

Toaletka Maximus
219,00 zł
Elegancka toaletka z serii Maximus. Do wyboru są tutaj cztery wersje kolorystyczne - trzy matowe i jedna błyszcząca - dzięki czemu toaletka pasować będzie do wystroju każdej sypialni.
Zestaw toaletka + lustro VIKI
299,00 zł

Zestaw toaletka z lustrem z serii Viki prezentuje się zarówno dobrze w sypialni jak i w łazience.

Toaletka Viki
199,00 zł
Toaletka z serii Viki, świetnie prezentuje się zarówno w sypialni jak i w łazience. Szuflada nadaje się idealnie do przechowywania kosmetyków, biżuterii.
Lustro Viki
99,00 zł
Lustro z serii Viki uniwersalnej kolorystyce pasuje do każdego wnętrza, szczególnie toaletki z tej samej serii.
ZESTAW SKAŁDANY EXPRES 7
337,00 zł

Zestaw składany Expres 7 - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego stołu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz stół dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni. Stół nadaje się nawet do bardzo małych pomieszczeń.

 

MATERIAŁ:
wysokiej jakości płyta laminowana

ZESTAW SKAŁDANY EXPRES 8
486,00 zł

Zestaw składany Expres 8 - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego stołu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz stół dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni. Stół nadaje się nawet do bardzo małych pomieszczeń.

 

MATERIAŁ:
wysokiej jakości płyta laminowana

ZESTAW SKAŁDANY EXPRES 9
576,00 zł

Zestaw składany Expres 9 - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego stołu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz stół dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni. Stół nadaje się nawet do bardzo małych pomieszczeń.

 

MATERIAŁ:
wysokiej jakości płyta laminowana

Toaletka VERA
239,00 zł

Toaletka VERA (połysk) jest wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej. Zdjęcie przedstawia produkt i dostępną kolorystykę. 

Lustro VERA - VER-02
89,00 zł

System do sypialni VERA to możliwość tworzenia układów mebli z pojedynczych segmentów, dostępnych w wielu wymiarach. Można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza.