Aktywne filtry

Szafka Nocna Nako 1S
49,00 zł

STOLIK NOCNY Nako 1S - minimalistycznej konstrukcji . Wyposażony jest w jedną szufladę z pełnym wysuwem , która jest zamocowana na metalowych prowadnicach . Dzięki wyżej wymienionej opcji pełnego wysuwu wszystkie niezbędne przedmioty będą zawsze w zasięgu ręki. Pod szufladą znajduję sie półeczka na przeróżne przedmioty. Stolik posiada również czytelną instrukcje montażu, która jest dołączona do opakowania.

 

Szafka Nocna Nako 3S
149,00 zł

SZAFKA NOCNA Nako 3S - szafka  nocna , o prostej , minimalistycznej konstrukcji . Wyposażona jest w 3 szuflady z pełnym wysuwem , które są zamocowane na metalowych prowadnicach . Dzięki wyżej wymienionej opcji pełnego wysuwu wszystkie niezbędne przedmioty będą zawsze w zasięgu ręki. Pod szufladą znajduję sie półeczka na przeróżne przedmioty. Stolik posiada również czytelną instrukcje montażu , która jest dołączona do opakowania.

Szafka Nocna Country Komplet 2 szt.
209,00 zł

Szafka Nocna Country komplet 2 szt.

Kolorystyka - Dąb Sonoma Jasna/Dab Sonoma Ciemna

Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt mailowy lub poprzez chat w sprawie dostępności.
Szafka Nocna MARKOS komplet 2 szt.
169,00 zł

Szafka Nocna Markos komplet 2 szt.

Kolorystyka - Dąb Sonoma Jasna/Biały Mat

Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt mailowy lub poprzez chat w sprawie dostępności.
Stolik nocny TANGO - TAN-09
159,00 zł

Stolik nocny do nowoczesnego systemu mebli sypialni TANGO, wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej w dwóch wersjach kolorystycznych: śliwa / czarny połysk, dąb sonoma / biały połysk.

Meble do samodzielnego złożenia.

Wymiary (szer./wys./gł.):
46 / 41 / 43 cm

Stolik nocny VERA (połysk) - VER-06
119,00 zł

Stolik nocny VERA (połysk) jest wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej w dwóch wersjach kolorystycznych: dąb sonoma/biały połysk, śliwa wallis/czarny połysk.

System VERA to możliwość tworzenia układów mebli z pojedyńczych segmentów, dostępnych w wielu wymiarach. Można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza.

Wymiary (szer./wys./gł.):
44 / 64 / 35cm

Meble do samodzielnego złożenia.

Stolik nocny VERA (mat) - VER-06
112,00 zł

Stolik nocny VERA (mat) jest wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej w dwóch wersjach kolorystycznych: śliwa wallis / biały mat, wenge / krem mat.

System do sypialni VERA to możliwość tworzenia układów mebli z pojedyńczych segmentów, dostępnych w wielu wymiarach. Można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza.

Wymiary (szer./wys./gł.):
44 / 64 / 35 cm

Meble do samodzielnego złożenia.

Stolik nocny Viki
139,00 zł

Stolik nocny Viki

Dostępne Kolory: 

biały / czarny połysk
sonoma jasny / biały połysk
sonoma jasny / sonoma ciemny
sonoma jasny / grafit
wenge / krem  

 PODANA CENA DOTYCZY JEDYNIE Stolika Nocnego Viki. POZOSTAŁE PRODUKTY WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH PODLEGAJĄ INDYWIDUALNEJ WYCENIE

 Wymiary (wys./szer./gł.):

 44 / 59 / 35 cm

Mebel dostępny jest w paczkach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją.Stolik nocny KITTY-12
89,00 zł

Stolik nocny KITTY jest zapakowany w paczkach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją.

Meble młodzieżowe KITTY to propozycja dla osób ceniących doskonałą jakość produktu. Meble KITTY to możliwość tworzenia układów mebli z pojedyńczych segmentów. Można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza.

Szafka Nocna MOCCA 22 NOWOŚĆ!
229,00 zł

Kolekcja mebli MOCCA to połączenie elegancji i klasycznego wykończenia z funkcjonalnością i solidną konstrukcją. Uwagę przykuwa ciepły dekor Wiąz Piemonte , stylizowane uchwyty w kolorze starego złota oraz szeroka listwa okalająca, podkreślająca  prostotę i wytworność mebli. Całość dopełnia oświetlenie LED we wnętrzach witryn dodając blasku i ciepła domowego ogniska.