Szafka nocna to mebel niewielkich rozmiarów o kwadratowym lub prostokątnym kształcie, wyposażonym w szuflady i półki. Jest niezwykle ważnym elementem uzupełniającym każdą sypialnie. Szafki nocne zwane również nakastlikami, pomagają utrzymać porządek wokół łóżka, umożliwiając przechowywanie książek czy innych przedmiotów, które chcemy by znalazły się w zasięgu naszych rąk. Szafka nocna to również idealne miejsce na postawienie lampki nocnej, budzika, filiżanki gorącej herbaty czy telefonu. Jest również elementem spajającym całą sypialnię, pełniąc w niej również funkcję dekoracyjną i ozdobną.

Aktywne filtry

Szafka Nocna Nako 1S
49,00 zł

STOLIK NOCNY Nako 1S - minimalistycznej konstrukcji . Wyposażony jest w jedną szufladę z pełnym wysuwem , która jest zamocowana na metalowych prowadnicach . Dzięki wyżej wymienionej opcji pełnego wysuwu wszystkie niezbędne przedmioty będą zawsze w zasięgu ręki. Pod szufladą znajduję sie półeczka na przeróżne przedmioty. Stolik posiada również czytelną instrukcje montażu, która jest dołączona do opakowania.

 

Szafka Nocna Nako 3S
149,00 zł

SZAFKA NOCNA Nako 3S - szafka  nocna , o prostej , minimalistycznej konstrukcji . Wyposażona jest w 3 szuflady z pełnym wysuwem , które są zamocowane na metalowych prowadnicach . Dzięki wyżej wymienionej opcji pełnego wysuwu wszystkie niezbędne przedmioty będą zawsze w zasięgu ręki. Pod szufladą znajduję sie półeczka na przeróżne przedmioty. Stolik posiada również czytelną instrukcje montażu , która jest dołączona do opakowania.

Szafka Nocna Country Komplet 2 szt.
209,00 zł

Szafka Nocna Country komplet 2 szt.

Kolorystyka - Dąb Sonoma Jasna/Dab Sonoma Ciemna

Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt mailowy lub poprzez chat w sprawie dostępności.
Szafka Nocna MARKOS komplet 2 szt.
169,00 zł

Szafka Nocna Markos komplet 2 szt.

Kolorystyka - Dąb Sonoma Jasna/Biały Mat

Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt mailowy lub poprzez chat w sprawie dostępności.
Stolik nocny TANGO - TAN-09
159,00 zł

Stolik nocny do nowoczesnego systemu mebli sypialni TANGO, wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej w dwóch wersjach kolorystycznych: śliwa / czarny połysk, dąb sonoma / biały połysk.

Meble do samodzielnego złożenia.

Wymiary (szer./wys./gł.):
46 / 41 / 43 cm

Stolik nocny VERA
129,00 zł

Stolik nocny VERA jest wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej w podglądzie widoczny produkt  z dostępną kolorystyką.

Stolik nocny Viki
139,00 zł
Niewielkich rozmiarów stolik z dwiema szufladami z serii Viki świetnie prezentuje się w nowoczesnej sypialni.
Stolik nocny KITTY-12
99,00 zł

Meble młodzieżowe KITTY to propozycja dla osób ceniących doskonałą jakość produktu. Meble KITTY to możliwość tworzenia układów mebli z pojedynczych segmentów. Można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Zdjęcie główne przedstawia produkt i dostępną kolorystykę.

Szafka Nocna MOCCA 22 NOWOŚĆ!
229,00 zł

Kolekcja mebli MOCCA to połączenie elegancji i klasycznego wykończenia z funkcjonalnością i solidną konstrukcją. Uwagę przykuwa ciepły dekor Wiąz Piemonte , stylizowane uchwyty w kolorze starego złota oraz szeroka listwa okalająca, podkreślająca  prostotę i wytworność mebli. Całość dopełnia oświetlenie LED we wnętrzach witryn dodając blasku i ciepła domowego ogniska.