Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Podświetlenie

Szafka RTV to niewielkich rozmiarów mebel, który swoim wyglądem przypomina skrzynię, wzbogaconą drewnianymi lub szklanymi półkami oraz wysuwnymi szufladami. Oprócz głównej funkcji, opierającej się na podtrzymywaniu telewizora, szafka RTV pełni również funkcję dekoracyjną. Otwarte półki umożliwiają przechowywanie odtwarzacza DVD, wieży stereo oraz ulubionych płyt CD czy filmów. Warto zaznaczyć, że funkcja dekoracyjna tej półki, zaczyna przeważać, biorąc pod uwagę fakt, że użytkownicy telewizora decydują się na jego ścienne umieszczenie. W naszym sklepie znajdziesz szafki RTV o rożnej długości i szerokości, wzbogaconych szklanymi gablotami podświetlanymi żarówkami LED oraz wysuwanymi półkami, przeznaczonymi do przechowywania różnych przedmiotów. W asortymencie sklepu, znajdziesz designerskie szafki RTV do swojego salonu, w kolorze jakim tylko sobie wymarzysz.

Aktywne filtry

Stolik RTV Angel 1D
209,00 zł
Stolik RTV Angel z szafką jednodrzwiową i półkami. Kompaktowe rozmiary sprawdzą się świetnie w mniejszych salonach, a siedem wariantów kolorystycznych - matowych i błyszczących - pozwoli każdemu dobrać coś dla siebie.
Ścianka RTV Sydney
299,00 zł
Ścianka RTV Sydney, w skład której wchodzi szeroka szafka RTV oraz półki. Meble w zestawie dostępne są w 13 różnych wariantach kolorystycznych - matowych jak i błyszczących.
Ścianka RTV Kuga
869,00 zł
Ścianka RTV Kuga, składająca się z dwóch szafek RTV i pięciu, jednodrzwiowych wiszących półek. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w łącznie 13 różnych wariantach kolorystycznych, zarówno matowych jak i błyszczących.
Stolik RTV duży King
419,00 zł
Szeroka szafka RTV z serii King, podzielona na dwie jednodrzwiowe szafki wyposażone w bezuchwytowy system otwierania i otwartą przestrzeń z półkami po środku, która doskonale nadaje się do wyeksponowania sprzętu RTV, jak kino domowe czy konsole do gier. Nowoczesne połączenie matu i połysku nada pomieszczeniu unikalnego charakteru, a aż sześć wariantów kolorystycznych pozwoli każdemu dobrać barwę mebla do swoich preferencji.
Stolik RTV mały King
399,00 zł
Szafka RTV z serii King, wyposażona w dwie pojemne szafki. Nowoczesne połączenie matu z połyskiem, wraz z zastosowaniem bezuchwytowego systemu otwierania szafek, nada pomieszczeniu elegancji i unikalnego charakteru. Szafka dostępna jest w sześciu błyszczących wariantach kolorystycznych.
Stolik RTV Maximus 2S
319,00 zł
Klasyczna szafka RTV z serii Maximus, wyposażona w dwie szuflady do przechowywania rzeczy. Dostępność różnorodnej kolorystyki pozwoli dopasować ją do każdego salonu.
Szafka RTV Maximus 1D
179,00 zł
Elegancka szafka RTV z serii Maximus wyposażona w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary pozwolą zmieścić ją a nawet najmniejszym salonie, a kolorystyka mebla nada pomieszczeniu unikalnego charakteru.
Stolik RTV Rio
249,00 zł
Długi stolik RTV z serii Rio utrzymany w matowej kolorystyce. Pod blatem stoliku znajdują się dodatkowe półki pozwalające na własną aranżację.
Stolik RTV Magic
129,00 zł
Stolik RTV krótki z serii Magic, w podglądzie widoczny produkt i dostępna kolorystyka. Stolik z jedną szafką. W naszym sklepie dostępny jest także stolik RTV z dwiema szafkami z tej samej serii.
Stolik RTV Magic
109,00 zł
Stolik RTV długi z serii Magic, w podglądzie widoczny produkt i dostępna kolorystyka.
Stolik RTV Sky
99,00 zł
Stolik RTV z serii Sky.
Szafka RTV z regałem Verin
459,00 zł
Stolik RTV z regałem w nowoczesnej kolorystyce z serii Verin. Regał jest dostawką do stolika i ma możliwość zamontowania go po prawej lub lewej stronie stolika.