Filtruj według

Kolorystyka

Podświetlenie

Front

Korpus

Regał to mebel, który łączy w sobie cechy komody i witryny w jednym. Głównym wyróżnikiem regału jest znacząca ilość półek otwartych, dzięki którym przechowywane przedmioty są na wyciągnięcie ręki. Regał jest często umiejscawiany w salonie i wykorzystywany jako domowa biblioteczka do przechowywania książek, rodzinnych fotografii, czy przedmiotów wywołujących pozytywne wspomnienia. Regały znajdujące się w naszym asortymencie zostały dostosowane do oczekiwań jej współczesnych użytkowników. Posiadają one dużą ilość przestrzeni otwartej z dodatkowymi półkami i szufladami zamkniętymi, wzbogaconymi szklanymi elementami oraz matowym lub błyszczącym wykończeniem. W naszym sklepie wybierzesz idealne rozwiązanie do swojego salonu, dostosowując kolor i materiał wykonania regału do własnych oczekiwań.

Aktywne filtry

Regał King A
589,00 zł 547,77 zł
Regał z serii King podzielony został na część trzydrzwiową, wyposażoną w bezuchwytowy system otwierania oraz otwartą przestrzeń ze szklanymi półkami. Mebel dostępny jest w sześciu różnych, błyszczących wariantach kolorystycznych i świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia nowoczesnego salonu.
Regał King B
579,00 zł 538,47 zł
Regał z serii King, którego powierzchnia podzielona została równomiernie pomiędzy część trzydrzwiową i otwarte półki. Duża powierzchnia regału umożliwia wygodną aranżację, a połączenie matu i połysku świetnie sprawdzi się w nowoczesnym salonie, nadając mu unikalny charakter.
Regał King C
0,00 zł
Regał z serii King, podzielony na część dwudrzwiową, wyposażoną w bezuchwytowy system otwierania i sześć otwartych półek o różnych kształtach. Unikalny design i kolorystyka łącząca mat i połysk sprawiają, iż mebel szczególnie dobrze sprawdzi się jako element wystroju nowoczesnego salonu.
Szafka wisząca pionowa Magic
199,00 zł 185,07 zł
Szafka pionowa wisząca z serii Magic w podglądzie dostępny produkt i do wyboru kolorystyka.
Półka mała Viki (VIK-02)
79,00 zł 73,47 zł

Półka mała VIKI - nowoczesna, przestronna, idealna dla ludzi ceniących prostotę oraz elegancję. Nowoczesne połączenie matu z czernią w połysku nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

 

 

Regał Domino
329,00 zł 305,97 zł

REGAL DOMINO - nowoczesny, przestronny, idealny dla ludzi ceniących prostotę oraz elegancję. Nowoczesne regał nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. REGAŁ Dominow w zależności od potrzeb można postawić w pozycji pionowej lub poziomej!

Mebel multifunkcyjny TOP
299,00 zł 278,07 zł
Nowoczesny, przestronny, idealny dla ludzi ceniących prostotę oraz elegancję. Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość przystosowania mebla do różnych funkcji : stolik rtv, regał, ława.
Regał niski Max
339,00 zł 315,27 zł
Nowoczesny regał niski z dwiema szafkami idealny do nowoczesnego wnętrza. Możliwość zakupu całego zestawu lub pojedynczych elementów.
Regał niski Angel
249,00 zł 231,57 zł

Regał niski z szafką w nowoczesnej kolorystyce. Meble z serii Angel.

Regał wysoki Angel
319,00 zł 296,67 zł

Regał wysoki z dwiema szufladami i trzema półkami w nowoczesnej kolorystyce. Regał z serii Angel

Regał niski Angel
369,00 zł 343,17 zł

Regał niski z czterema szufladami i półką w nowoczesnej kolorystyce. Seria Angel

Szafka wisząca Angel 1D
209,00 zł 194,37 zł
Szafka wisząca Angel, z wydzieloną częścią jednodrzwiową i półkami. Otwarta struktura szafki nadaje jej dodatkowej lekkości. Do wyboru są trzy warianty kolorystyczne - dwa matowe i jeden błyszczący.