Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Podświetlenie

Witryna to mebel idealny do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Wyposażona w szklaną gablotę, szuflady czy półki, prezentuje to, na czym najbardziej nam zależy odbijając wpadające do pokoju światło. Niekiedy wyposażona w elementy dekoracyjne czy oświetlenie LED, nadaje jej uroku i ponadczasowości, a pomieszczeniu, w którym się znajduje – blasku i ciepła domowego ogniska. Jeżeli stawiasz na klasyczne rozwiązania w swoim salonie, wybierz nowoczesne i designerskie witryny znajdujące się w ofercie naszego sklepu.

Aktywne filtry

Szafka wisząca Mamba
389,00 zł
Dwudrzwiowa szafka wisząca z serii Mamba, z której jedna część to witryna. Szafka dostępna jest w sześciu różnych wariantach kolorystycznych, zarówno matowych jak i błyszczących.
Witryna wisząca Angel 1W
289,00 zł
Witryna Angel z oszkloną częścią jednodrzwiową i otwartymi półkami, nadającymi meblowi lekkości. Witryna dostępna jest w dwóch matowych wariantach kolorystycznych.
Szafka wisząca Maximus 1D
319,00 zł
Szafka wisząca z serii Maximus, której przestrzeń podzielona jest na dwie witryny i jednodrzwiową szafkę. Mebel dzięki swojemu wyglądowi i dostępnej kolorystyce świetnie prezentował będzie się jako element wyposażenia salonu.
Witryna Maximus 2S
839,00 zł
Wysoka i szeroka witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w dwie pojemne szuflady. Elegancki design i dostępna kolorystyka nada każdemu salonowi unikalnego charakteru.
Witryna Maximus 1D
449,00 zł
Witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary witryny i dostępna kolorystyka - trzy wersje matu i jedna błyszcząca - pozwolą dopasować ją do każdego salonu.
Witryna Rio L1D
559,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką i regałem z półkami z lewej strony.
Witryna Rio L1D2S
599,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką, dwoma szufladami i regałem z półkami z lewej strony.
Witryna Rio P1D
559,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką i regałem z półkami z prawej strony.
Witryna Rio P1D2S
599,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką, dwoma szufladami i regałem z półkami z prawej strony.
Szafka wisząca MAX
259,00 zł
Nowoczesna kolorystyka pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Podgląd prezentuje produkt z dostępną kolorystyką.
Szafka wisząca pozioma z serii Magic
229,00 zł
Szafka pionowa pozioma z serii Magic w podglądzie dostępny produkt i do wyboru kolorystyka. Możliwość zakupu szafki z oświetlenien LED
Szafka wisząca Sky
149,00 zł
Szafka wisząca z serii Sky. W podglądzie widoczna dostępna kolorystyka.