Filtruj według

Cena

Podświetlenie

Front

Korpus

Wstawka

Witryna to mebel idealny do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Wyposażona w szklaną gablotę, szuflady czy półki, prezentuje to, na czym najbardziej nam zależy odbijając wpadające do pokoju światło. Niekiedy wyposażona w elementy dekoracyjne czy oświetlenie LED, nadaje jej uroku i ponadczasowości, a pomieszczeniu, w którym się znajduje – blasku i ciepła domowego ogniska. Jeżeli stawiasz na klasyczne rozwiązania w swoim salonie, wybierz nowoczesne i designerskie witryny znajdujące się w ofercie naszego sklepu.

Aktywne filtry

Witryna wysoka V!
969,00 zł
Wysoka witryna z serii V!, dwudrzwiowa, częściowo oszklona, wewnątrz której znajdują się cztery pojemne półki. Ponadto, witryna pozwala na zamontowanie drzwiczek z prawej bądź lewej strony, wedle własnych preferencji, a za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia oświetlenia LED. Mebel utrzymany jest w białej kolorystyce, z frontami w połysku, a do jego wykonania wykorzystane zostały wysokiej jakości płyty meblowe, zabezpieczone dodatkowo obrzeżem ABS zwiększającym odporność na uszkodzenia i wilgoć. 
Witryna GIMO
1 249,00 zł
Witryna Gimo
Witryna wisząca Angel 1W (ANG-15)
239,00 zł
Witryna Angel z oszkloną częścią jednodrzwiową i otwartymi półkami, nadającymi meblowi lekkości. Witryna dostępna jest w dwóch matowych wariantach kolorystycznych.
Witryna Rio P1D2S (RIO-29)
489,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką, dwoma szufladami i regałem z półkami z prawej strony.
Witryna Rio P1D (RIO-28)
459,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką i regałem z półkami z prawej strony.
Witryna Rio L1D2S (RIO-27)
489,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką, dwoma szufladami i regałem z półkami z lewej strony.
Witryna Rio L1D (RIO-26)
459,00 zł
Witryna z serii Rio, w nowoczesnej, matowej kolorystyce. Witryna wraz z pojedynczą szafką i regałem z półkami z lewej strony.
Witryna Maximus 1D (MXS-43)
379,00 zł
Witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w jedną szafkę. Kompaktowe rozmiary witryny i dostępna kolorystyka - trzy wersje matu i jedna błyszcząca - pozwolą dopasować ją do każdego salonu.
Witryna Maximus 2S (MXS-44)
679,00 zł
Wysoka i szeroka witryna z serii Maximus, wyposażona dodatkowo w dwie pojemne szuflady. Elegancki design i dostępna kolorystyka nada każdemu salonowi unikalnego charakteru.
Szafka wisząca Maximus 1D (MXS-40)
269,00 zł
Szafka wisząca z serii Maximus, której przestrzeń podzielona jest na dwie witryny i jednodrzwiową szafkę. Mebel dzięki swojemu wyglądowi i dostępnej kolorystyce świetnie prezentował będzie się jako element wyposażenia salonu.
Szafka wisząca Verin 1DP (VRN-07)
339,00 zł
Długa szafka wisząca z kolekcji Verin, wykonana w eleganckim, stonowanym stylu, która umożliwia montaż półek z lewej bądź prawej strony. Idealnie sprawdzi się jako element wystroju salonu bądź pokoju dziennego urządzonego w nowoczesnym stylu. Szafka wyposażona jest w część jednodrzwiową i otwarte półki.
Szafka wisząca Verin 2D (VRN-23)
249,00 zł
Szafka wisząca z kolekcji Verin, wykonana w eleganckim, stonowanym stylu, która idealnie sprawdzi się jako element wystroju salonu bądź pokoju dziennego urządzonego w nowoczesnym stylu. Szafka wyposażona jest w część dwudrzwiową, otwieraną na zewnątrz.