Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Podświetlenie

Słowo komoda wywodzi się z francuskiego przymiotnika „wygodne” czy „odpowiednie”, który określa cechy, jakimi kierują się ludzie przy wyborze tego rodzaju mebla do swojego salonu. Wielu nie może wyobrazić sobie salonu pozbawionego komody, która służy im do przechowywania rzeczy wewnątrz niej, jak i na zewnątrz. Wykorzystywana w celach dekoracyjnych, bywa niekiedy miejscem, gdzie kładziemy różnego rodzaju książki, fotografie i inne znaczące dla nas przedmioty. Przestrzeń nad komodą często wykorzystywana zostaje do zawieszenia lustra, obrazu lub zegara, który kieruje nasz wzrok w miejsce położenia komody, zwracając na nią szczególną uwagę. Komody znajdujące się w naszym asortymencie bywają wzbogacone w przeszkloną, niekiedy podświetlaną przestrzeń, która pozwoli uwydatnić znajdujące się w niej przedmioty.

Aktywne filtry

Komoda Melissa
976,00 zł
Komoda Melissa nada każdej sypialni praktyczności i zapewni niepowtarzalny, ciepły klimat. Komoda posiada cztery pojemne szuflady, wykonana została z mocnego drewna dębowego i obita wysokiej jakości tkaniną w kolorze szarym. Mebel nie posiada żadnych ostrych krawędzi - coś, co docenią przede wszystkim ci, u których w domu są małe dzieci.
Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
Komoda duża King
519,00 zł
Stylowa komoda serii King, której powierzchnia podzielona została na trzy szafki i otwartą półkę. Szafki wyposażone zostały w bezuchwytowy system otwierania, zapewniając komodzie minimalistyczny design, a unikalne połączenie matu i połysku nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.
Komoda mała King
399,00 zł
Kompaktowa i elegancka komoda serii King, która świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia salonu czy pokoju młodzieżowego. Przestrzeń komody podzielona została na dwie szafki z bezuchwytowym systemem otwierania. Połączenie matu i połysku, wraz z szeroką gamą dostępnych kolorów, pozwoli nadać pomieszczeniu unikalnego charakteru.
Komoda Maximus 4S
459,00 zł
Klasyczna komoda z serii Maximus, cechująca się kompaktowym rozmiarem. Komoda podzielona jest na cztery szuflady, a do wyboru są cztery warianty kolorystyczne - trzy matowe i jeden błyszczący.
Komoda Maximus 3D3S
637,00 zł
Szeroka i pojemna komoda Maximus wyposażona w trzy szafki i trzy szuflady. Komoda dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, trzech matowych i jednym błyszczącym.
Komoda Maximus 3D2S
689,00 zł
Elegancka i pojemna komoda Maximus z trzema szafkami i dwoma szufladami. Komoda stanowić będzie idealne uzupełnienie salonu czy sypialni, a cztery zróżnicowane kolory pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie.
Komoda Maximus 2D4S
639,00 zł
Duża, pojemna i elegancka  komoda z serii Maximus. Przestrzeń komody podzielona jest pomiędzy dwie szafki i cztery szuflady. Mebel dostępny jest w trzech wariantach matowych i jednym błyszczącym.
Komoda Maximus 1D4S
489,00 zł
Komoda Maximus z jedną szafką i czterema pojemnymi szufladami. Komoda idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni i dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych.
Komoda Rio 2D
439,00 zł
Utrzymana w matowej kolorystyce, pojemna komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w dwie jednodrzwiowe szafki i półki ulokowane na obu jej krańcach.
Komoda Rio 2D4S
689,00 zł
Duża, stylowa i pojemna komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w dwie jednodrzwiowe szafki i cztery szuflady, z dodatkowymi półkami umiejscowionymi na obu jej bokach.
Komoda Rio 4S
589,00 zł
Efektownie wyglądająca, szeroka, utrzymana w matowej kolorystyce komoda z serii Rio. Komoda wyposażona jest w cztery szuflady i regały z półkami znajdującymi się po obu jej stronach.
Komoda Rio L1D
249,00 zł
Komoda z serii Rio, wyposażona w jednodrzwiową szafkę i regał z półkami. Komoda charakteryzuje się estetycznym, matowym wyglądem.