Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Kuchnia to serce Twojego domu. Tu przyrządzasz posiłki, prowadzisz rozmowy z domownikami i spędzasz z nimi czas podczas spożywania wspólnych posiłków w ciągu całego dnia. Często kuchnia i jadalnia stanowią odrębne pomieszczenia, jednak często to właśnie kuchnia pełni funkcje kuchni i jadalni w jednym. Spędzając w niej dużo czasu, warto zadbać o jej prawidłowe urządzenie i zagospodarowanie przestrzeni tak, by wypełnić je miłością i rodzinnym ciepłem. Różnica między kuchnia i jadalnią powinna opierać się przede wszystkim na rozmiarze stołu i rodzaju krzeseł jakie do nich wybieramy. Stół w kuchni nie musi być duży, a krzesła dekoracyjne. Ważne by wygodnie spożywało się przy nim posiłki, by był wygodny i funkcjonalny. Z kolei w przypadku wyboru stołu i krzeseł do jadalni, również powinniśmy kierować się komfortem, wygodą ale przede wszystkim funkcjonalnością, jako że przeznaczony on będzie dla większej liczebnie grupy osób gromadzącej się przy nim podczas różnych okazji. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz pojedyncze elementy takie jak stoły, krzesła, taborety czy kanapy oraz całe zestawy mebli kuchennych.

Aktywne filtry

Stół kuchenny
319,00 zł
Prosty i elegancki stół kuchenny, który z łatwością pomieści nawet cztery osoby. Szeroki wybór kolorystyki pozwoli dobrać stół do indywidualnych potrzeby, tak, by pasował on od wystroju wnętrza.
Stół rozkładany Expert X
439,00 zł
Expert X to rozkładany stół kuchenny o dwóch skrzydłach, wyposażony dodatkowo w jedną szufladę i szafkę. Stół rozłożyć można dwóch konfiguracjach - w pierwszej zmieści trzy osoby, w drugiej staje się na tyle wielki, by wygodnie siąść przy nim mogło aż 6 osób. Stół dostępny jest w siedmiu różnych kolorach, przez co łatwo dopasować go do każdej kuchni.
Stół rozkładany Expert 9
219,00 zł
Rozkładany stół kuchenny Expert 9. Gdy stół jest zamontowany na ścianie i złożony, zajmuje bardzo mało miejsca, przez co świetnie sprawdzi się w małych kuchniach lub jadalniach, a po rozłożeniu wygodnie zasiądą przy nim nawet 4 osoby. Mebel dostępny jest w siedmiu wariantach kolorystycznych.
Stół rozkładany Expert 8
179,00 zł
Expert 8 to rozkładany stół kuchenny. Gdy jest złożony, stół zajmuje niewielką ilość miejsca przy ścianie, a po rozłożeniu z łatwością zjedzą przy nim nawet 3 osoby. Stół dostępny jest w siedmiu różnych kolorach i świetnie sprawuje się w niewielkich kuchniach i jadalniach.
Stół rozkładany Expert 7
139,00 zł
Expert 7 to rozkładany stół kuchenny. Gdy jest zamontowany na ścianie i złożony, stół zajmuje bardzo mało miejsca, a po rozłożeniu zmieni się w stół, przy którym swobodnie zjeść będą mogły dwie osoby. Świetnie sprawdza się on w bardzo małych kuchniach i jadalniach, gdzie nie ma miejsce na pełnogabarytowy stół. Dostępny w siedmiu wariantach kolorystycznych.
Stół rozkładany Expert 6
249,00 zł
Expert 6 to rozkładany stół kuchenny. Złożony wystaje tylko 17 cm od ściany, a po rozłożeniu zmieni się w stół, przy którym wygodnie zjeść mogą nawet trzy osoby. Z uwagi na swoje gabaryty, stół świetnie sprawdzi się w niewielkich kuchniach czy jadalniach, gdzie miejsce jest na wagę złota. Mebel dostępny jest w siedmiu różnych kolorach.
Stół rozkładany Expert 2
309,00 zł
Expert 2 to rozkładany stół kuchenny. Dzięki dwóm oddzielnym skrzydłom stół rozkładać można w dwóch konfiguracjach, w zależności od potrzeb i dostępnego miejsca. Stół świetnie sprawi się w mniejszej kuchni, gdzie normalnie nie ma miejsca na pełnogabarytowy mebel - złożony nie zajmie wiele miejsca, a w razie konieczności może zostać rozłożony, co znacznie zwiększy jego powierzchnię. Stół dostępny w siedmiu różnych wariantach kolorystycznych.
Stół rozkładany Maximus
509,00 zł
Stół do jadalni, który w razie konieczności można rozłożyć, zwiększając jego powierzchnię. Mebel dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych.
Krzesło Hals II
289,00 zł
Tapicerowane krzesło do jadalni Hals II wyposażone jest w obszerne i wygodne siedzisko, wyłożone miękką i miłą w dotyku tkaniną. Stelaż krzesła wykonany został z malowanego na czarno metalu, co dodaje krześle uroku i gwarantuje dużą wytrzymałość. Krzesło dostępne jest w aż pięciu różnych kolorach - szarym, jasnoszarym, różowym, grafitowym i w kolorze mięty - przez co mebel łatwo dopasować do aranżacji każdej jadalni.
Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
Krzesło Hals
249,00 zł
Tapicerowane krzesło do jadalni Hals cechuje się wyjątkową wygodą, a wykonany z malowanego na czarno metalu stelaż nadaje krześle wytrzymałości. Krzesło obite zostało miłą w dotyku tkaniną w trzech różnych kolorach - szarym, jasnoszarym bądź grafitowym - przez co świetnie pasować będzie do stołów z metalowymi nogami i szklanymi blatami.
Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
Krzesło CD-61
236,00 zł
CD-61 to klasyczne krzesło do jadalni, którego stelaż wykonany jest z mocnego drewna w kolorze dębu, a siedzisko obszyte jest wysokiej jakości, miękką w dotyku tkanina w szarym kolorze.
Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.
Krzesło Otto
168,00 zł
Tapicerowane krzesło Otto firmy Signal to mebel o klasycznym kształcie, a dodatkowej elegancji dodaje mu pikowane oparcie. Mocna i solidna podstawa krzesła wykonana została z metalu malowanego na biały mat bądź kolor dębowy, a siedzisko i oparcie obite zostały miłą w dotyku tapicerką w czterech najpopularniejszych kolorach: szarym, grafitowym, beżowym i niebieskim.
Skontaktuj się telefonicznie, by dowiedzieć się o możliwości wcześniejszego zamówienia.