Filtruj według

Cena

Kolorystyka

Front

Korpus

Blat

Obicie

Wstawka

Stelaż

Kuchnia to serce Twojego domu. Tu przyrządzasz posiłki, prowadzisz rozmowy z domownikami i spędzasz z nimi czas podczas spożywania wspólnych posiłków w ciągu całego dnia. Często kuchnia i jadalnia stanowią odrębne pomieszczenia, jednak często to właśnie kuchnia pełni funkcje kuchni i jadalni w jednym. Spędzając w niej dużo czasu, warto zadbać o jej prawidłowe urządzenie i zagospodarowanie przestrzeni tak, by wypełnić je miłością i rodzinnym ciepłem. Różnica między kuchnia i jadalnią powinna opierać się przede wszystkim na rozmiarze stołu i rodzaju krzeseł jakie do nich wybieramy. Stół w kuchni nie musi być duży, a krzesła dekoracyjne. Ważne by wygodnie spożywało się przy nim posiłki, by był wygodny i funkcjonalny. Z kolei w przypadku wyboru stołu i krzeseł do jadalni, również powinniśmy kierować się komfortem, wygodą ale przede wszystkim funkcjonalnością, jako że przeznaczony on będzie dla większej liczebnie grupy osób gromadzącej się przy nim podczas różnych okazji. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz pojedyncze elementy takie jak stoły, krzesła, taborety czy kanapy oraz całe zestawy mebli kuchennych.

Aktywne filtry

Szafka wisząca narożna Polo W60N
209,00 zł
Narożna, wisząca szafka kuchenna z serii Polo, wyposażona w część jednodrzwiową wewnątrz której znajdują się dwie pojemne półki. Dzięki różnorodnej kolorystyce, szafkę łatwo dobrać można do już istniejącej aranżacji kuchni.
Szafka stojąca Polo S60/4SZ
439,00 zł
Kuchenna szafka stojąca z serii Polo, wyposażona w cztery bardzo pojemne szuflady. Duża pojemność szafki pozwala na przetrzymywanie w niej sporej ilości elementów kuchennych, a dostępna kolorystyka pozwoli dobrać jej barwę do indywidualnych potrzeb.
Meble kuchenne z serii Rio (240 cm)
1 419,00 zł
Komplet mebli kuchennych z serii Rio, składający się z czterech szafek górnych, w tym jednej okapowej i trzech szafek stojących - dwóch wyposażonych w blaty kuchenne i jednej zlewozmywakowej. Wszystkie elementy zestawu dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo wykorzystać je do istniejącej aranżacji kuchni. 
ZESTAW KUCHENNY BOND - stół duży, 2 x kanapa, 2 x taboret
1 759,00 zł

Zestaw kuchenny BOND (duży) - nowoczesny design, połączony z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji naszego zestawu nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. Nasz zestaw dzięki swoim rozmiarom pomieści całą rodzinę a przy tym nie zabiera tak cennego miejsca w naszej kuchni.

Zestaw Mebli Kuchennych Vika 240
599,00 zł
Komplet mebli kuchennych z kolekcji Vika, o całkowitej szerokości 240 cm, składający się z czterech szafek górnych, w tym jednej okapowej i jednej z witryną i trzech szafek dolnych, wśród których jest szafka zlewozmywakowa i jedna wyposażona w szuflady. W cenę mebla wliczone są blaty. 
Szafka stojąca Polo S80/1SZ
329,00 zł
Kuchenna szafka stojąca Polo, która składa się z części dwudrzwiowej, za którą zlokalizowana jest jedna półka. Dodatkowo, szafka posiada także pojemną szufladę. Dostępna kolorystyka pozwoli każdemu dostosować szafkę do własnych potrzeb i aktualnej aranżacji kuchni.
Szafka stojąca narożna Polo S80NP
259,00 zł
Szafka kuchenna narożna, prawostronna z serii Polo, składająca się z części jednodrzwiowej, za którą ukryta jest pojemna półka. Mebel dostępny w kilku różnych wariantach kolorystycznych.
Meble z serii Tiffany - zestaw 180
969,00 zł
Zestaw mebli kuchennych z serii Tiffany, które charakteryzuje elegancja i wysoka jakość wykonania, połączona z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Każda szafka i szuflada wyposażona jest w cichy domyk. W skład zestawu wchodzą dwie szafki stojące, w tym zlewozmywakowa oraz trzy szafki wiszące, wśród których jest szafka okapowa.
Szafka stojąca zlewozmywakowa Polo S80Z
229,00 zł
Szafka zlewozmywakowa z serii Polo, przystosowana by wyposażyć ją w zlew. Ponadto szafka wyposażona jest w pojemną część dwudrzwiową, a dostępna kolorystyka pozwoli dobrać odpowiednią barwę do aktualnej aranżacji kuchni.
Meble z serii Tiffany - zestaw 200
1 409,00 zł
Zestaw mebli serii Tiffany, cechujący się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wszystkie szafki i szuflady wyposażone są w system cichego domyku. W skład tego eleganckiego zestawu wchodzą trzy szafki górne, w tym okapowa i trzy szafki dolnego, wśród których jest szafka zlewozmywakowa.

Szafka wisząca Polo W30
109,00 zł
Jednodrzwiowa szafka kuchenna wisząca z serii Milo. Wewnątrz szafki znajdują się dwie półki, a mebel dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
Meble z serii Tiffany - zestaw 220
1 289,00 zł
Komplet mebli kuchennych z serii Tiffany, cechujący się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wszystkie szafki i szuflady wyposażone zostały w cichy domyk. W skład zestawu wchodzą cztery szafki górne, w tym jedna okapowa i trzy szafki dolne, wśród których jest szafka zlewozmywakowa.